JVC
Słuchawki BT JVC HAS-59WBU Czarne
233,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Czysty dźwięk | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Segment rynku | Konsument |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 3 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 10 W |
| Zasilanie USB | Nie |
Bateria
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Szerokość produktu | 158 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Waga produktu | 148 g |
Mikrofon
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 3 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].