JVC
Słuchawki douszne JVC HA-FR17UCW-U
80,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
Porty i interfejsy
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 16,6 g |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na kablu |
Wydajność
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Stopień ochrony IP | IPX2 |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Biały |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać silnych wstrząsów i uderzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od wilgoci. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Głębokość opakowania | 32 mm |
| Szerokość opakowania | 51 mm |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica głośnika | 1,06 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Ilość przetworników | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].