HAV
Słuchawki gamingowe Havit 2.4G H2002YG biało-szary
238,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Zastosowanie | Gaming |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Szary |
| Segment rynku | Konsument |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Bateria
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowa |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 257 g |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Wysokość produktu | 198 mm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].