HAV
Słuchawki gamingowe Havit Fuxi-H3 (biały/czarny)
169,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 106 dB |
| Impedancja | 17 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Typ portu USB | USB Type-C |
Wydajność
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Cechy dostawcy
| Materiały | Skóra |
| Materiały | Pianka |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
Bateria
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Zasięg | 10 m |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Czas pracy | 23 godz |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].