HAV
Słuchawki gamingowe Havit Fuxi-H5d (czarny)
72,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 105 dB +/- 3 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
Wydajność
| Współpracuje z Playstation 4 | Tak |
| Współpracuje z Playstation 5 | Tak |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Współpracuje z Xbox Series X|S | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 273 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].