HAV
Słuchawki gamingowe Havit Fuxi-H7 (biało-czarny)
300,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
Słuchawki
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Materiały | ABS |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czas ładowania | 2 godz. |
| Materiały | Tkanina |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Długość produktu | 173 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Materiały | Bawełna |
| Latencja | 28 ms |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Czas pracy na baterii | 18 godz. |
| Wysokość produktu | 201 mm |
| Średnica przetwornika | 40 mm |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Pojemność baterii | 750 mAh |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Waga produktu | 240 g |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].