HAV
Słuchawki gamingowe Havit H2002+U (czarno-fioletowy)
253,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,7 m |
| Segment rynku | Konsument |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 301 g |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
Mikrofon
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 64 Ω |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].