HAV
Słuchawki gamingowe Havit H2002d biały/czerwony
146,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
Wydajność
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Długość kabla | 1 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czerwony |
Słuchawki
| Impedancja | 64 Ω |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].