HAV
Słuchawki gamingowe Havit H2033d (czarny)
156,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Styl noszenia | Nauszny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 365 g |
Słuchawki
| Średnica przetwornika | 50 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejście Jack 3,5 mm | 1 |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku/w linii |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].