HAV
Słuchawki gamingowe Havit H2039BG (czarny)
270,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
Bateria
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Zasięg | 10 m |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Cechy dostawcy
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Skóra |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].