JVC
Słuchawki JVC HA-FR9UCBU Czarne
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Szerokość opakowania | 51 mm |
| Głębokość opakowania | 32 mm |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Nauszniki | Tak |
| Rozmiar wkładki dousznej | 4 mm |
Wydajność
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Styl noszenia | Douszny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 5 - 22000 Hz |
| Średnica głośnika | 9,2 mm |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].