JVC
Słuchawki JVC HA-S160M-AU Niebieskie
50,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 147 g |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
Słuchawki
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Maksymalna moc wejścia | 500 mW |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 24000 Hz |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
Wydajność
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Długość kabla | 1,2 m |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
Mikrofon
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].