JVC
Słuchawki JVC HA-S33UCBU Czarne
139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 270 g |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 47 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 122 g |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
Wydajność
| Segment rynku | Konsument |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość kabla | 1,2 m |
Słuchawki
| Ilość przetworników | 2 |
| Średnica głośnika | 2,97 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na kablu |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].