JVC
Słuchawki JVC HAA-3TBU (bezprzewodowe, douszne, czarne)
141,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
Wydajność
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Tak |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7,5 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 22 h |
| Złącze ładowania USB | Tak |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewód USB | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| NFC | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 104 g |
| Wysokość opakowania | 138 mm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].