JVC
Słuchawki JVC HAA-6TBU (czarne)
163,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Styl noszenia | Douszny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Automatyczne podłączanie | Tak |
| Czysty dźwięk | Tak |
Zawartość opakowania
| Etui do ładowania | Tak |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Waga futerału transportowego | 30 g |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 6 mm |
| Impedancja | 16 Ω |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Ilość przetworników | 1 |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Bateria
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 23 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas szybkiego ładowania | 15 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 7,5 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 2,5 h |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 30 g |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 94 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].