JVC
Słuchawki JVC HAA-7TPNU (douszne, bezprzewodowe, różowe)
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
Wydajność
| Kolor produktu | Biały |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Styl noszenia | Douszny |
| Regulacja głośności | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
Waga i rozmiary
| Waga obudowy ładującej | 38 g |
| Waga produktu | 19 g |
Zawartość opakowania
| Przewód USB | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Dodakowe końcówki | Tak |
Bateria
| Czas ładowania | 2 h |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | Micro-USB |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 14 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Złącze ładowania USB | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Impedancja | 16 Ω |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].