JVC
Słuchawki JVC HAS-36WBU BT BLACK
137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
Wydajność
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
Bateria
| Czas ładowania | 3 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 35 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Przewody | USB |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Ilość przetworników | 1 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 157 g |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].