EOS
Słuchawki nauszne przewodowe Epos Adapt 160T USB-A
286,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | Microsoft Teams |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Kolor kabla | Czarny |
| Długość kabla | 1,785 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 179 g |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Waga produktu | 136 g |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 543 mm |
Słuchawki
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 55% |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
Mikrofon
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Porty i interfejsy
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].