EOS
Słuchawki nauszne przewodowe Epos Impact 460T USB-C + Adapter USB-A
373,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane produkty | Microsoft Teams |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 96 dB |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
Porty i interfejsy
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 138,6 g |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Szerokość produktu | 171,9 mm |
| Wymiary podkładki pod ucho (SxGxW) | 62,5 x 16 x 16 mm |
| Głębokość produktu | 13,8 mm |
Słuchawki
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
Pozostałe funkcje
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-C żeński - USB Typ-A męski |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].