EOS
Słuchawki nauszne przewodowe Epos Impact 860 ANC
756,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | Google Meet |
| Zoptymalizowany dla | UC |
| BeamForming | Tak |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 99 dB |
| Diody LED | Tak |
| Długość kabla | 1,85 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 68 dB |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Pokrowiec | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Adaptery audio dołączone | USB |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Słuchawki
| System akustyczny | Zamknięty |
| Rodzaj redukcji hałasu | Hybrydowy |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,5% |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 99,8 dB |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku/wbudowany |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Czułość mikrofonu | -35 dB |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 16000 Hz |
Waga i rozmiary
| Wymiary podkładki pod ucho (SxGxW) | 74 x 74 x 19,3 mm |
| Waga produktu | 159 g |
| Wysokość produktu | 188,5 mm |
| Szerokość produktu | 211,5 mm |
Pozostałe funkcje
| Masa kabla | 179 g |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 344 g |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 444 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Bateria
| Napięcie baterii | 5 V |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].