EOS
Sluchawki nauszne przewodowe Epos PC5 Chat
84,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane produkty | Mac OSX, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC / Soft phone |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 2 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 90 - 15000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Głębokość produktu | 65 mm |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 540 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 5,01 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Rodzaj opakowania głównego (zewnętrznego) | Karton |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 65 °C |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Słuchawki
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 42 - 17000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Czułość słuchawek | 95 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Bateria
| Akumulatorek | Nie |
Zawartość opakowania
| Rozmiar wkładki dousznej | 5 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].