EOS
Słuchawki nauszne przewodowe Epos SC75 ML Professional Series USB-A
333,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Tłumienie hałasu | Tak |
| System akustyczny | Otwarty |
| Pasmo przenoszenia | 60 - 16000 Hz |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bluetooth | Nie |
Cechy dostawcy
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Plastik |
Wydajność
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 130 g |
Bateria
| Akumulatorek | Nie |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Przewody | USB Typu-A |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Nauszniki | Tak |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 6800 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].