EOS
Słuchawki nauszne przewodowe Epos SH 335 Mono, srebrne
274,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 235 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Długość kartonu do wysyłki | 17,5 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,75 kg |
Wydajność
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Mikrofon
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -34 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 300 - 3400 Hz |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 90 g |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 103 dB |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 235 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Nauszniki | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].