AUL
Słuchawki S6 Champagne AULA
160,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| System akustyczny | Zamknięty |
Mikrofon
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Mikrofon | Tak |
Porty i interfejsy
| Złącze USB | USB typu C |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
Wydajność
| Składana konstrukcja | Nie |
| Sterowanie | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 0 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Podświetlenie RGB | Nie |
| Kolor produktu | Szampański |
| Kolor kabla | Nie dotyczy |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do Jack 3.5 mm x 1 |
Zasilanie
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 22 h |
| Zasilanie | akumulator |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 170 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].