TRU
Słuchawki TRUST Nouna Wireless Kids black
131,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Materiał wkładek dousznych | Skóra |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
Wydajność
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Track < |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Przeznaczone dla dzieci | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Diody LED | Ładowanie |
| Diody LED | Bluetooth |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Porty i interfejsy
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
Słuchawki
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Czułość słuchawek | 92 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Ilość przetworników | 2 |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 197 mm |
| Waga produktu | 134 g |
| Wysokość produktu | 172 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].