BOS
Sokowirówka BOSCH MES4010 (1200W; kolor czarny)
1 088,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Typ produktu | Sokowirówka odśrodkowa |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Zdejmowalny pojemnik na sok | Tak |
| Automatyczne oddzielanie miąższu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemnik na miąższ | 3 l |
| Pojemność pojemnika na sok | 1,5 l |
| Części wodoodporne | Tak |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Średnica otworu na produkty | 8,4 cm |
| Odczepiany pojemnik na miąższ | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach. |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7,1 kg |
Materiał
| Materiał noża | Ceramika |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].