SA1
Soundbar Samsung HW-Q600H/EN
3 380,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | AIFF |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Wbudowany chromecast | Nie |
| Spotify Connect | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Titan Black |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Q-Symphony | Tak |
Porty i interfejsy
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| HDMI in | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii soundbaru | 37 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 28 W |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość głośnika niskotonowego | 35,3 cm |
| Wysokość produktu | 60,4 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 4,8 kg |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 20,5 cm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 30,2 cm |
| Szerokość produktu | 1110,7 mm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 5,9 kg |
Audio
| Kanały wyjścia audio | 3.1.2 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital 5.1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 34 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 1182 mm |
| Wysokość opakowania | 468 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,2 kg |
| Głębokość opakowania | 272 mm |
Głośnik soundbar
| Ilość głośników | 9 |
Subwoofer
| Dołączony subwoofer | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].