SA1
Soundbar Samsung HW-Q990H/EN
8 644,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Active Voice Amplifier Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Adaptive Sound |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AirPlay 2 |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Game Mode Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | SmartThings |
| Technologie Samsung (AV/TV) | SpaceFit Sound Pro |
Cechy
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Q-Symphony | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Tryb nocny | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AIFF |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC |
| Radio FM | Nie |
| Nazwa koloru | Titan Black |
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| HDMI in | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość głośnika tylnego | 12,9 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 8,3 kg |
| Głębokość głośnika tylnego | 14 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 24,9 cm |
| Waga głośnika tylnego | 3,4 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 25,2 cm |
| Wysokość głośnika tylnego | 20,1 cm |
| Wysokość produktu | 70,8 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 24,9 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 7,3 kg |
| Głębokość produktu | 138 mm |
| Szerokość produktu | 1232 mm |
Głośnik soundbar
| Ilość głośników | 23 |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 48 W |
| Pobór mocy | 19 W |
Subwoofer
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Dołączony subwoofer | Tak |
Audio
| Tryb gry | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital 5.1 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Music |
| Kanały wyjścia audio | 11.1.4 kan. |
Szczegóły techniczne
| Kompatybilność 3D | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 296 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,8 kg |
| Szerokość opakowania | 1309 mm |
| Wysokość opakowania | 423 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].