ELC
Środek czyszczący do zmywarek ELECTROLUX M2DCP051
41,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące zapobiegania | P261: Avoid breathing dust/fume/gas/mist/vapours/spray. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności przy przechowywaniu | P405: Przechowywać pod zamknięciem. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące reagowania | P312: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące zapobiegania | P264: Wyprać ... dokładnie po użyciu. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) rodzaj zagrożenia dla zdrowia | H318: Powoduje poważne uszkodzenie oczu |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) rodzaj zagrożenia dla zdrowia | H335: May cause respiratory irritation |
| Hasło ostrzegawcze | Zagrożenie |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ogólny(-e) zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności | P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand. |
| Ogólny(-e) zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności | P102: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Cechy
| Typ produktu | Detergent do zmywarek |
| Głośność | 100 kg |
| Forma produktu | Puder |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 169 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Głębokość produktu | 18 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].