KAR
Ssawka samochodowa KARCHER - 2.863-316.0
64,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | WD 1 Battery Set WD 2 Plus WD 3 WD 3-18 *INT WD 4 WD 4 P WD 4 Premium WD 5 WD 6 P Premium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Dysza |
| Nadaje się do typów odkurzacza | Uniwersalne |
| Kompatybilność z marką | Einhell |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 258 mm |
| Waga produktu | 100 g |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać w dobrze wentylowanym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Zawartość opakowania
| Liczba nasadek | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].