SSQ
SSQ MiJS2 - Jack stereo 3.5 / Jack stereo 6.3
70,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Złączka 1 | Jack Stereo 3,5 mm |
| Izolacja kabla | Polietylen PE |
| Długość kabla | 2 m |
| Żyła kabla | 2 x 0,23 mm² |
| Złączka 2 | Jack Stereo 6,3 mm |
| Złącze 2 | Męska |
| Typ produktu | Kabel TRS do TRS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Impedancja | 85Ω ± 5Ω |
| Typ przewodu | Miedź |
| Złącze 1 | Męska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].