AB-
Stacja ładowania ABB Terra AC W22-G5-R-C-V2-0 wallbox Typ 2, 22kW, przewód 5m, zasilanie z 3 faz/32A, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet, z czytnikiem RFID, modem GSM/4G
5 275,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | UE, EN 61851-1, EN 61851-23, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 301 908-2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Prąd wyjściowy | 32 A |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ mocowania | Ściana |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Długość kabla ładującego | 5 m |
| Metoda autentyczności | RFID |
| Napięcie ładowania | 320 - 480 V |
| Moc wyjściowa | 22 kW |
| Ilość faz | 3 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Wysokość produktu | 110 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].