SRD
Strider Rowerek Biegowy 12" Sport Black Czarny ST-S4BK
367,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Styl | Sportowy |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Wymagany montaż | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 1,5 roku |
| Rodzaj hamulca | Nie |
| Półka na bagaż | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 27 kg |
| Zalecany wiek (max) | 5 lat |
| Dedykowana płeć | Unisex |
Waga i rozmiary
| Wysokość siedziska (maks.) | 48 cm |
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
| Wysokość kierownicy (max) | 56 cm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wysokość kierownicy (min) | 46 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 28 cm |
Konstrukcja
| Typ kół | Piankowe |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu | Pianka uretanowa |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Aluminium |
| Podnóżek | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
Zawartość opakowania
| Dołączone sztyce podsiodłowe | Standard |
| Dołączone sztyce podsiodłowe | XL |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Rower | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].