MEO
Suszarka do włosów 2100W MAESTRO MR-213
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj silnika | DC |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Zawartość opakowania | Suszarka x 1 |
| Koncentrator z podwójną ścianką | Tak |
Wydajność
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Ilość prędkości | 2 |
Konstrukcja
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Składana rączka | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zdejmowana pokrywa filtra | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 1,75 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].