ADL
Suszarka do włosów ADLER AD 2248wc biało-szampańska
79,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Długość produktu | 223 mm |
Moc
| Moc maksymalna | 2400 W |
| Moc minimalna | 1800 W |
Wydajność
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Zimne powietrze | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Dyfuzor | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szampański |
| Składany uchwyt | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].