ADL
Suszarka do włosów ADLER AD 2278
58,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga produktu | 385 g |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 530 g |
Wydajność
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
Moc
| Moc maksymalna | 1400 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc nominalna | 1200 - 1400 W |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1,8 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].