ADL
Suszarka do włosów ADLER AD 2279b niebieska
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc nominalna | 1600 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc maksymalna | 1800 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 438 g |
| Długość przewodu zasilającego | 1,8 m |
Zawartość opakowania
| Liczba nasadek | 1 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
Wydajność
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].