ADL
Suszarka do włosów ADLER AD 2283
88,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ochrona przed przegrzaniem | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Suszarka x 1 |
Konstrukcja
| Składany uchwyt | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Suwak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 0,66 kg |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
Moc
| Moc | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].