BBL
Suszarka do włosów Babyliss 6704WE (2000W; kolor biały)
166,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 897 g |
| Szerokość opakowania | 243 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 93,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Wysokość dyszy koncentratora | 6 mm |
Wydajność
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Przepływ powietrza | 100 m³/h |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 27,7 m/s |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 650 g |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
Moc
| Moc | 2000 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].