BBL
Suszarka do włosów Babyliss 6714E (2300W; kolor czarny)
255,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość opakowania | 243 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość dyszy koncentratora | 7,5 cm |
| Wysokość dyszy koncentratora | 9 cm |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość przewodu | 2,8 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Wydajność
| Ilość prędkości | 2 |
| Filtrowanie | Tak |
| Przepływ powietrza | 120 m³/h |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 33,3 m/s |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
Moc
| Moc | 2300 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].