BBL
Suszarka do włosów BABYLISS AS6550E (OUTLET)
351,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Technologia powłoki kratki | Ceramika |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Technologia SPA | Nie |
| Długość włosów | All |
| Grubość włosów | All |
| Szybkość suszenia | 123 km/h |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Rezultat | Smooth, frizz free styling with volume |
| Silnik | Cyfrowy |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Szybko schnący | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Dodatkowy nadmuch turbo | Nie |
| Blokowanie płyt | Nie |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 34,16 m/s |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Pielęgnacja jonowa | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Liczba ustawień | 6 |
| Funkcja czujnika | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Dane logistyczne
| Wysokość palety netto | 172,5 cm |
| Szerokość palety netto | 80 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 415 mm |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8516310000 |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 187 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,76 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 345 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Pojemność brutto palety | 1795200 dm³ |
| Produkty na warstwę palety | 24 szt. |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 43030050190739 |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 73030050190730 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 501110 cm³ |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 120 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1870 mm |
| Waga brutto palety | 232,8 kg |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
Cechy dostawcy
| Dostępna karta informacyjna produktu lub artykułu? | Tak |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Produkt niebezpieczny dla środowiska | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kompaktowa konstrukcja | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Zdejmowana siatka | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Dioda zasilania | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Tryb cichy | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Granatowy (marynarski) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Miękki uchwyt | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Wymiary produktu (SxWxG) | 367 x 42,5 x 51,7 mm |
| Waga netto produktu z akcesoriami | 679 g |
| Wymiary produktu bez akcesoriów | 364 x 42,5 x 51,7 mm |
| Szerokość produktu | 367 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Głębokość produktu | 42,5 mm |
| Wysokość produktu | 51,7 mm |
Zawartość opakowania
| Grzebień | Nie |
| Mata termoodporna w zestawie | Nie |
| Szczoteczka do czyszczenia | Nie |
| Liczba nasadek | 2 |
| Szczotka do włosów | Nie |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Nie |
| W zestawie prostownica | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Straightening, volume/shape |
| Szczotka z wysuwanymi ząbkami | Nie |
| Ilość załączników | 2 |
| Dysza wygładzająca | Tak |
| Walizka | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | PFAS |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Cechy
| Odpowiedni do długości włosów | Średni |
| Odpowiedni do długości włosów | Krótkie |
| Odpowiedni do długości włosów | Długie |
| Odpowiedni dla grubości włosów | Cienki |
| Odpowiedni dla grubości włosów | Średni |
| Odpowiedni dla grubości włosów | Gruby |
Moc
| Podwójne napięcie | Nie |
| Moc | 1600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 320 x 140 x 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 314 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].