BBL
Suszarka do włosów BABYLISS BAB6950IE
297,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2100 W |
Wydajność
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].