BBL
Suszarka do włosów BABYLISS BAB6970IE
324,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Liczba nasadek | 2 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Wysokość dyszy koncentratora | 6 mm |
| Szerokość dyszy koncentratora | 7,5 cm |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
Konstrukcja
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Wydajność
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Ciśnienie powietrza | 1366 Pa |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 47,7777778 m/s |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Przepływ powietrza | 83 m³/h |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 535 g |
Moc
| Moc | 2400 W |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,08 kg |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].