BBL
Suszarka do włosów BABYLISS BAB6990IE
361,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Przepływ powietrza | 75 m³/h |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ciśnienie powietrza | 1082 Pa |
| Ilość prędkości | 6 |
| Ilość ustawień ciepła | 6 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Długość przewodu | 2,7 m |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Liczba nasadek | 2 |
Moc
| Moc | 2600 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 555 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].