ADL
Suszarka do włosów CAMRY CR 2253
70,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 2400 W |
| Moc minimalna | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 2600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Wydajność
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Silnik | Prąd przemienny |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].