RMA
Suszarka do włosów Dreame Grand (złoty)
612,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1600 W |
Konstrukcja
| Przekątna ekranu | 1,8" |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Typ wyświetlacza | HD |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
Wydajność
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 65 m/s |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Ilość trybów | 7 |
| Temperatura (maks) | 55 °C |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Przepływ powietrza | 65 m/s |
| Jony ujemne | 1 mld |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Wysokość produktu | 251 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Suszarka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].