RMA
Suszarka do włosów Dreame Gusto (różowe złoto)
789,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Waga produktu | 517 g |
| Wysokość produktu | 255 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Ilość prędkości | 3 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Przepływ powietrza | 60 m³/h |
| Zakres temperatur (T-T) | 57 - 100 °C |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Jony ujemne | 300 mln |
Konstrukcja
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Różowe złoto |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Składany uchwyt | Nie |
| Wymienne końcówki | Tak |
Ergonomia
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
Moc
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Moc | 2000 W |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
Zawartość opakowania
| Szczotka | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Grzebień | Tak |
| Koncentrator w zestawie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Dyfuzor | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].