DYO
Suszarka do włosów DYSON HD07 Black/Nickel (WYPRZEDAŻ)
1 535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 659 g |
| Wysokość produktu | 245 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 2,19 kg |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 179,5 mm |
| Głębokość opakowania | 388 mm |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
Moc
| Moc | 1600 W |
| Napięcie | 230 V |
Wydajność
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Poziom hałasu | 77 dB |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Nadmuch | 13,3 L/s |
| Funkcja jonizacji | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba nasadek | 5 |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].