GMA
Suszarka do włosów GA.MA PH6080.BK IQ3 PERFETTO
868,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Podwójne napięcie | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zdejmowana siatka | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Długość przewodu | 3 m |
| Składany uchwyt | Nie |
| Tryb cichy | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Obrotowe połączenie przewodu | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,8 kg |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Przepływ powietrza | 74 m³/h |
| Ilość prędkości | 3 |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Przycisk turbo | Nie |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Walizka | Nie |
| Dysza wygładzająca | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 294 g |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].