GMA
Suszarka do włosów GA.MA PH6080.PK IQ3 PERFETTO
868,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor produktu | Różowe złoto |
| Typ kontroli | Przyciski, Wysuwany |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Wydajność
| Regulacja temperatury | Tak |
| Tryb turbo | Tak |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Zastosowane technologie | Efekt Venturiego |
| Zastosowane technologie | Stand-by |
| Super szybkie suszenie | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Przeciwbakteryjny | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Autodiagnostyka | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Ilość prędkości | 3 |
| Przeciwgrzybiczy | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
Moc
| Moc | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Zawartość opakowania
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Liczba końcówek | 4 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 294 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].